Vali tõhusaim turundusviis

05. veebruar, 2014

Otseturundust peetakse turunduse valdkonnas üheks kõige tõhusamaks meetodiks, kuigi siia alla kuuluvad paljud erinevad vahendid. Palun vali, missugune on kõige tõhusam turundusmeetod sinu ettevõttes või organisatsioonis. Kõikide osalejate vahel loosib Marketingi Instituut välja tasuta pääsme konverentsile Otseturunduse nähtamatud relvad: 100 ideed, mis toimub 27. veebruaril.

Otseturundus on maailmas üks jõudsamini kasvavaid turundusliike. Kuna ettevõtete nõudlus efektiivse, mõjusa ja mõõdetava turunduse järele kasvab, siis otsitakse järjest enam otseturundusest abi. Selle valdkonna populaarsuse taga on ka tegur, et otseturundus on hästi varjatud ning selle arsenali kasutamine lubab ettevõttel segamatult turgu vallutada kaua enne kui konkurendid mõistavad, mis toimub.

Meie konverentsi eesmärgiks on anda kuulajatele teadmised, kuidas hästikorraldatud otseturunduskampaania aitab algatada uusi ja toetada juba tehtud müügitehinguid nii B2C kui B2B sektoris.

Konverentsil on kasulik osaleda teeninduse- ja müügijuhtidel, personali ja turunduse valdkonna inimestel ettevõtetest, kus võtmeküsimuseks on nii kliendibaasi kasvatamine  kui ka olemasolevate klientide hoidmine.

Konverentsi hind on 191€ + km

Täida lühiküsitlus siin.

Loe konevrentsi kohta lisa siin.