Viljandi pärimusmuusika festival 2016 tunnuskujunduskonkurss

28. november, 2015

Eesti Pärimusmuusika Keskus kuulutab välja stipendiumikonkursi, loomaks 2016. aasta Viljandi pärimusmuusika festivalile sobivat tunnuskujundust.

Tunnuskujundus peab lähtuma XXIV Viljandi pärimusmuusika festivali teemast, milleks on “Naiste hääl” (vaata siit lähemalt teema kohta).

Tunnuskujundust kasutatakse festivali plakatil ja teistel reklaamväljunditel (festivali koduleheküljel, teatmikes, kavalehtedel, käepaeltel, kaelakaartidel, T-särkidel, samuti ajalehe-, interneti- ning telereklaamides jms).

Konkursil osalemiseks palume esitada festivaliplakati kujundus, kus oleks ära toodud:

o   festivali toimumise aeg: 28.-31.juuli 2016

o   festivali nimi: XXIV Viljandi pärimusmuusika festival

o   Viljandi pärimusmuusika festivali, Eesti Pärimusmuusika Keskuse ja Euroopa Maailmamuusikafestivalide Foorumi logod (lae logod alla SIIT)

o   veebiaadress www.folk.ee

Võistlustöö palume esitada digitaalselt e-maili aadressile: annika.aru@folk.ee, saata väljatrükina Eesti Pärimusmuusika Keskuse aadressile: Tasuja pst 6, 71011 Viljandi või tuua samal aadressil asuva pärimusmuusika aida infoletti. Tööga palume kaasa panna autori andmed.

 

Tööd tuleb saata hiljemalt 20. detsembriks 2015 (kaasa arvatud).

 

Otsuse sobivaima kujunduse osas langetab festivali korraldusmeeskond. Võidufondi suurus on 1000 eurot. Välja antakse kuni kolm auhinda. Korraldajatel on õigus jätta võitja välja kuulutamata ja auhinnad välja andmata, kui konkursile ei laeku sobival tasemel töid.

Korraldaja jätab endale õiguse eksponeerida konkursil osalenud töid veebinäitusel kodulehel www.folk.ee.

 

Lisainfot Eesti Pärimusmuusika Keskuse ja Viljandi pärimusmuusika festivali kohta saab veebiaadressidelt www.folk.ee ja www.folk.ee/festival.

Lisainfo ja küsimused:

Annika Aru

Viljandi pärimusmuusika festivali turunduspealik

annika.aru@folk.ee

434 2059, 5564 2104