Võimalus müüa eestipäraseid tooteid rahvusvahelisel üritusel

26. jaanuar, 2011

altTallinnal on au võõrustada 23-27 veebruaril esmakordselt väljaspool Aasia riike toimuvaid võitluskunstide maailmamänge. Suursündmusele oodatakse üle 2500 osaleja 60 riigist.

Viiel päeval toimuvad kahevõitlusalade võistlused, võitluskunstide ja folkloorifestival, mitmed kultuuriüritused, eksponeeritakse eri rahvuste loomingut. Maailmamängude pidulikuks avaürituseks on rahvusvaheline võitluskunstide ja folkloori festival, kus erinevad kultuuritraditsioonid on ühendatud moodsate valgus- ja helilahendustega, peetakse demonstratsioonesinemisi ning meelt lahutavad eksootilised loomingulised kollektiivid. Programmist ei puudu ka peadpööritavad hüpped, esemete purustamine, eksootilised tantsud ja tuleshow.

Ürituse korraldajad soovivad üritusele luua Eestit tutvustava näitus- müügisaali, kus külastajad saavad tutvuda Eesti tootjate loominguga ning erinevaid meeneid ka kaasa osta. Müüki oodatakse erinevaid suveniire, Eesti disaintooteid, käsitööd ning riietusesemeid. Huvi korral kontakteeruge e-maili aadressil piia@haus.ee

või telefonil +372 5660 4675

Vaata lisa: http://www.tkd.ee/, http://www.tallinn2011.ee