Võta osa! 29-30. novembril toimub Enable Garage48 Tallinn 2014

30. oktoober, 2014

garage48enableTallinnas 29-30.novembril leiab aset Garage48 Enable arendusnädalavahetus. Enable üritus pöörab tähelepanu puuetega inimeste vajadustele ning vastavalt innovaatiliste ja tehniliste lahenduste leidmisele. 

Eestis läbiviidud puuetega inimeste valdkonda käsitlevate uuringute kohaselt elab Eestis üle 130 000 puudega inimese, mis moodustab 10% rahvastikust. Eesti Puuetega Inimeste Koda kinnitab, et viimaste aastatega on puuetega inimeste arv suurenenud 34%. Garage48 Enable teeb koostööd Erinevus Rikastab programmi ja sotsiaalministeeriumiga, kutsudes kokku huvilisi ja toetajaid nii startup, sotsiaal- kui ka inimõiguste valdkonnast. Oodatud on sotsiaaltöötajad, arvamusliidrid, inimõiguste aktivistid, häkkerid/programmeerijad ning puuetega inimesed, kes pühendavad 48 tundi uute interneti ja mobiili rakenduste loomiseks.

Eelnevalt toimub ettevalmistus, mille eesmärk on probleemide-ülene arutelu ja nende kitsendamine. Võimalus eelnevalt defineerida konkreetset tehnilist lahendust nõudvad probleemid annab edumaa ning inspiratsiooni, mida annaks ära teha 48-tunnise arendusnädalavahetusega. Garage48 Enable nädalavahetuse üritus on inglise keeles. 

 

Lisainfo ja registreerimine: http://garage48.org/enabletallinn