Turundusraadio

Turundusraadio loominguvaldkonna kaasused

NB! Kaasuseid esitletakse saate lõpus!

Plaadid Kuidas turundada ja müüa käsitöö disainina valminud keraamilisi plaate?
Kasukad Toodame ja müüme kasukaid ning sooviksime siseneda oma tootega Vene turule, kuidas seda teha? Saade on inglisekeelne.
Lemmikloomade riided Kuidas turundada ja müüa lemmikloomade riideid? Saade on inglisekeelne.
E-
õppe keskkonda
Kuidas E-õppe keskkonda tasuta ja tulemuslikult ettevõtjateni viia?
Hooandja Kuidas ajakirjanduslikku äri jätkusuutlikumaks muuta?
Innovatsiooniakadeemia Kuidas leida Euroopa Innovatsiooniakadeemiasse tasemel osalejaid?
Telegram Kuidas harida eestlasi kaasaegse kunsti valdkonnast ja kuidas kunstnikele luua lisarahastamise võimalust?
Gameification Saade uue turunduseteemalise trendi ‘gamification’ ehk mängustamise teemal. Saate külaliseks on Christoph Brosius, Saksamaa mängude arendamise ja mängumõtlemise agentuurist Die Hobrechts. Olles ise mitmeid edukaid mänge loonud, jutustab ta haaravalt sellest, kuidas mängude loomise põhimõtteid ärimaailmas kasutades saavutatakse võimsaid tulemusi.

Põnevat väikesele ja alustavale ettevõttele

Väikeettevõtte turundus Saade teemal, kuidas väikeettevõtteid turundada, mis probleeme neil esineb, kuidas neid lahendada ja milliseid turundusmeetodeid kasutada. Saates esineb turunduse coach Ave Peetri.
Kuidas välisturul väikese eelarvega turundada? Saade teemal, kuidas messidest maksimumi võtta. Räägitakse otsekontaktidest messidel, kuidas kulusid all hoida ja kuidas kontakte luua. Saates esineb OÜ Baltic Disc tegevjuht Aare Puur.
E-kaubanduse esimesed sammud Saates räägitakse erinevatest veebipoe võimalustest ja millised on e-kaubandusele esitatavad nõuded. Saates esineb E-kaubanduse liidu juhatuse esimees ja Veebipartner OÜ juht Henrik Aavik.
Kuidas leida sobiv ärimudel? Saates esinevad äriloovuse konsultant Indrek Maripuu ja osaühingu Roman Tavast tegevjuht Eivor Maiväli. Räägitakse sellistel teemadel nagu , kuidas leida sobiv ärimudel, äriloovus, edu, kliendi vajaudsed, innovaatilised lahendused ja oskused
Disaini roll turunduses Saates esineb Disainikeskuse juht Jane Oblikas, kes räägib disainitoodete turunduse ja disaini mõiste teemal. Vesteldakse ka ettevõtluse ja disaini koostöö teemal.
Teenuste disain Saate külaliseks on Markko Karu, kes on Brand Manuali kolmemõõtmeline mõtleja ja räägib teenuste disaini teemal. Vesteldakse alternatiivide, mõttemaailmade, stereotüüpide, brändingu, järjepidavuse ja kasutajakogemuse teemal.
Creative Business dr Tom Fleming from TF Consultancy shred his enormous experience in developing and internationalizing creative business.