Kuidas globaalne loomemajandus areneb?

11. juuli, 2019

Vaata loomemajanduse interaktiivset juhendit, mida toimetas rahvusvaheliselt tunnustatud loomemajanduse ekspert John Newbigin.  Kuidas loomemajandus areneb ja on arenenud? Rahvusvahelised panustajad loovad oma innovatiivsest tööst pildi ja selgitavad.

Juhendis on juttu uutest oskustest, rahastus ja ärimudelitest loomemajanduses ning sellest, kuidas on loometööstus ja loomemajandus viimase 20 aasta jooksul muutunud.

John Newbigin on rahvusvaheliselt tunnustatud loomemajanduse ekspert. Tal on valdkonnas laialdane kogemus, mille hulka kuulub Creative England Ltd asutaja ja esimees ning Battersea kunstikeskuse ja Whitechapeli galerii usaldusisik. Ta on Hongkongi ülikooli auprofessor ja Londoni kultuurisaadik.

Oma varasemas tööelus on John Newbigin olnud Channel 4 Television’i ärisuhte juht, kultuuri-, meedia- ja spordiosakonna eriesindaja ning opositsiooni juhi poliitika nõunik. Ta on lõpetanud Cambridge’i Ülikooli.

John Newbigin osaleb ka 29. augustil Arvo Pärdi Keskuses toimuval konverentsil “Loovus päästab maailma – kas oleme valmis?”. Konverentsi kohta lisateavet leiad sellelt veebilehelt.

Vaata ingliskeelset interaktiivset juhendit sellelt veebilehelt.