Loomemajanduskeskuse ettevõtja võitis Kuldmuna noortekonkursi

18. aprill, 2013

kuldmuna vTartu Loomemajanduskeskuse eelinkubatsioonis olev ettevõtja Piia Tammelo koos kursusekaaslase Liis Todeskiga võitis  loovkommunikatsiooni konkursi Kuldmuna noortekonkursi ja pärjati auhinnaga „Suur pesamuna“. 

 

Piia Tammelo selgitusel oli Kuldmuna noortekonkursi formaat selline, et korraldajate valitud teemal tuli osalejatel 48 tunni jooksul esitada oma reklaamiidee. Seekord oli teemaks Tallinna tänavaaugud ning noorte disainerite tiim nimega Die Nahk esitas töö  „Tallinn. Koht, kuhu tänavad lähevad surema“. Morbiidse alatooniga töö juhib tähelepanu tänavate nii halvale olukorrale, et ei ole võimalik, et need veel “elus” ehk kasutatavad oleksid. Tööd ennast ja lühikest selgitust saab näha siin: http://www.kuldmuna.ee/alpha/index.php?page=entry&id=1301 

Piia Tammeo sõnas tunnustust kommenteerides: „Oleme rõõmsalt üllatunud ja väga uhked ning loodame Tartu lippu kõrgel hoida. Edasi saab meie tööle pöialt hoida ACD*Europe noortekonkursil, mis toimub juuni alguses.“ 

15. korda toimuv Kuldmuna konkurssi korraldab  Eesti Reklaamiagentuuride Liit koostöös Eesti Üritusturunduse Liidu, Eesti Meediaagentuuride Liidu, Eesti Suhtekorraldajate Liidu ja digivaldkonna esindajatega. Noortekonkursi eesmärk on aidata andekatel noortel orbiidile jõuda. 

Piia Tammelo on hetkel Tartu Loomemajanduskeskuse eelinkubatsioonis ja tema äriplaani kaitsmine seisab ees juuni alguses. Piia ettevõte LooLoo OÜ tegeleb disainilahendustega trüki- ja audiovisuaalse meedia valdkondades.