Vajame Sinu teadmisi – pane ennast mentorina proovile

09. november, 2016

Loov Eesti algatatud arendusprogrammis PESA alustas viies lend ettevõtjaid uute põnevate toodete ja teenuste arendamist selleks, et juba kevadel müügilettidele jõuda.

Kutsume Sind mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majanduse – ja ettevõtlusvaldkonnas on ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.

Tootearendusprogramm PESA, kus moodulite kaupa käsitletakse tootearenduse, teenuste arenduse, juhtimise, turunduse, ettevõtluse ning finantseerimise teemasid, alustas 4.novembrist.

8-kuud kestva programmi lõpuks on seatud eesmärk tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.  PESA arendusprogrammi juhendavad tuntud koolitajad sh. Anu-Mall Naarits (Eesti Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Loovusait), tootedisainer Sixten Heidmets ja teenusedisainer Markko Karu, üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte.

Sinu roll on nõu ja jõuga olla kuni kahele osalevale meeskonnale toeks. Nõustada  neid ettevõtluse ja majandusküsimustes ning jälgida, kuidas projekt kulgeb. Töö ei ole rahaliselt tasustatav, kuid pakub ainulaadse võimaluse osaleda arendusprojektides. Projektijuhtimise ning mentorluse kogemusele lisaks saad lisateadmisi PESA koolitusprogrammist, mida viivad läbi  Eesti tippkoolitajad. Oled oodatud ja kaasatud kõigisse Loov Eesti poolt elluviidavatesse tegevustesse.

Käesoleva hooaja programmi fookuses on Ida-Virumaa ja Järvamaa ettevõtluse arendamine ning  kokku osaleb programmis  24 ettevõtet – turismi, toiduainete, disaini, keraamika, villa, tekstiil, naha, piirkonnaturunduse ning portaalide arenduse valdkonnast.

Programmi varem läbinud projektidega saad tutvuda Loov Eesti kodulehel:

Seniste koolitusprogrammied jooksul PESAs valminud toodete hulgast võib leida nii nupuka lahendusega mööblit, ilusaid ja praktilisi rõivakollektsioone, kvaliteetse disainiga aksessuaare kui ka arendavaid mänge.

Kui eelpooltoodu Sinus huvi tekitas, siis küsi lisa või registreeru kohe PESA mentoriks!  Ootame kontaktivõttu 18.novembrini.

 

Kontakt: Kersti Kilg, e-post:kersti@looveesti.ee