Digitaliseerimine on trend

14. detsember, 2022

Sellist kampsunit, nagu pildil, pole tegelikult olemas. Disainer Liis Tiisvelt kujundas selle Tartu Loomemajanduskeskuse juhi Külli Hanseni selga keskuse logost lähtuvalt. Digitaalse kampsuni valmistas Scopus Studio. Ajakirja Vogue andmetel on viie aasta pärast 30% meie riietusest digitaalne ja nii ei pea enam iga efektse pildi saamiseks  poodi jooksma, kõrgmoe saab endale selga ka digitaalselt. Lisaks põnevatele lahendustele võimaldab digimood ka keskkonda säästa, väidetavalt säästab digimood 97% CO2.

 Selle ja paljud teised Euroopa põnevad kultuuri, turismi ja haridusvaldkonna digilahendused leiab http://www.creativedigitaltransformation.eu lehelt.

Loov Eestil on Erasmus+ projektis  koostöös oma Euroopa partneritega valminud kultuuri-, turismi- ja haridusvaldkonna juhtidele ja töötajatele mõeldud koolitusmoodulid oma organisatsiooni või ettevõtte digimuudatuse käivitamiseks. Veebikoolitustele registreerumine on avatud ja moodulitest saab kasutada just neid, mis huvi pakuvad, kõikide läbimine pole kohustuslik. Et koolitustest maksimaalset kasu saada, soovitame kindlasti läbida moodul 7, mis aitab selgitada uute oskuste kasutamist oma äri edendamiseks.  Koolitusmoodulite metoodika on Erasmus+ kutsehariduse pilootprojekti DeuS! raames välja töötatud ja tõestatud väljakutsepõhine metoodika, mida saab läbida interaktiivsel ideede jagamise Padletil.

 Jaanuaris lisanduvad moodulitele veebiseminarid, mis käsitlevad digimaailmas toimetamiseks vajalikke pehmeid oskuseid.

FOTO: Tartu Loomemajanduskeskuse juht Külli Hansen „kannab“ digikampsuńit, mille disainis Liis Tiisvelt ja valmistas Scopus Studio

Foto: Maria Kilk