Mis on Loov Eesti

Loov Eesti on loomemajanduse arenduskeskus.

Meie missioon on loova mõtlemise osakaalu suurendamine ettevõtete poolt müüdud toodete ja teenuste hinnas ning Eesti majanduses laiemalt.

Meie inimesed

Eva Leemet – Loov Eesti tegevjuht, eva@looveesti.ee

Kersti Kilg – PESA projektijuht, finantsjuht, kersti@looveesti.ee

Grete Kodi – Loov Euroopa projektide taotluste ekspert, grete@looveuroopa.ee

Tiiu Allikmäe – Loov Eesti kommunikatsioonijuht, tiiu@looveesti.ee

Anastassia Dratsova – Loov Eesti+Maa venekeelse kommunikatsiooni juht, anastassia@looveesti.ee

Karl Vetemaa – kommunikatsioonispetsialist, karl@looveesti.ee