Disainikeskus avas kandideerimise tootearenduse meistriklassi

17. august, 2017
EAS koostöös Eesti Disainikeskuse ja BDA Consultinguga kutsub Sind osalema tootearenduse meistriklassis.
Eesti ja Taani äri- ja tootearenduse tippspetsialistide juhendamisel aitab meistriklass välja töötada tootearenduse protsessi ja arendada rahvusvaheliselt edukaid tooteid. Esimene grupp alustab oktoobris.
Meistriklassi kandideerimiseks täitke palun avaldus: https://form.jotformeu.com/72083176075356
Kandideerimise tähtaeg on 18.09. Tootearenduse meistriklass on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad arendada oma tooteid või teenuseid ning soovivad selleks kasutada kõige kaasaegseimaid tootearenduse meetodeid nagu kliendi vajadustest lähtumine, disainmõtlemine, teenusedisain jmt.
9 kuud vältav meistriklass sisaldab koolitusi, seminare ja personaalset mentorlustning käsitleb teemasid nagu tootestrateegia, disainmõtlemine, prototüüpimine ja testimine, teenusedisain, uue toote tasuvuse hindamine ning tootmisesse juurutamine. Kokku 10 koolituspäeva ning 30 tunni ulatuses mentorlust. Kogu programmi jooksul toimub ettevõtetes uue tootekontseptsiooni arendamine ja testimine, et saadud teadmisi ja mentori abi koheselt praktiliselt rakendada.
Tootearenduse meistriklass aitab vastata järgmistele küsimustele:
•miks peaks arendama oma toodet ja brändi allhanketeenuse pakkumise asemel?
•kuidas luua toode, mis klientidele tõeliselt meeldib ja mille eest nad on valmis maksma?
•mis roll on disainil tootearendusprotsessis?
•kuidas tooteideed odavalt ja kiirelt prototüüpida ning klientide peal testida?
•kas on mõtet luua toodet ilma seda toetavate teenusteta?
•kuidas tootmisosakond selle kõigega hakkama saab?
Meistriklassi tulemusena on ettevõtetel praktilised teadmised ja kasulikud tööriistad tootearenduprotsessi juhtimiseks oma ettevõttes ning nad on valmis uute ja paremate toodete ja teenuste turule toomiseks.
Projekti rahastatakse Euroopa regionaalarengu fondi vahenditest ja osalemistasudest. Meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat ettevõttest) on 1900 eurot (+km). Ettevõte saab vähese tähtsusega abi (VTA) 9500 eurot.