Antoniuse õue jõuluvana kodu

03. detsember, 2016

Sündmuse detailid

Sündmus on lõppenud 11 detsember 2016


27. novembril avatakse Antoniuse õuel (Lutsu 3/5) jõuluvana kodu, kus on palju põnevaid tegevusi lastele ja peredele. Avatud on JOP Antoniuse talvekohvik ja 11. detsembril ka Antoniuse õue stuudiod. Jõuluvana kodu on avatud igal nädalavahetusel kuni 18. detsembrini.

Antoniuse õuele on oodatud kõik, kes usuvad jõulumaagiasse. Igal nädalal on jõuluvana kodus erinev teema ja erinevad tegevused.

Esimesel advendil, 27. novembril on teemaks „Jõuluootuse algus“. Lapsed saavad meisterdada, osaleda aardejahil, jätta jõuluvanale postkasti kirju ja julgemad ka temaga kohtuda. Avatud on talvekohvik.

Teise advendi nädalavahetusel (3.–4. detsember) on teemaks „Frozeni nädal“, kus külas on Elsa ja Anna ning toimub lasteetendus „Õnnetu lohe”. Lisaks on muid tegevusi lastele ja kohal on taas jõuluvana. Avatud on talvekohvik ja teha saab muudki põnevat.

Kolmanda advendi nädalavahetus (10.–11. detsember) on „Heategude ja ohutuse nädal“. Kohal on Lastefondi mõmmik, ohutust liiklemisest räägitakse kelgulinnakus, toimub lasteetendus „Õnnetu lohe “. Nagu ikka, saavad lapsed ka meisterdada ja suhelda jõuluvanaga. Avatud on jõuluvana postkast ja talvekohvik.

Pühapäeval, 11. detsembril kell 12–18 on avatud stuudiote päev, kui Antoniuse õue disainerid avavad külastajatele oma stuudiod, kust saab soetada vahvaid kingitusi. Kes soovib oma kingituse ise valmistada, neile pakutakse ka kolme õpituba: kindastuudios on naha õpituba „Kingitus kõige kallimale“ Kristel Suigussaare käe all, Etnowerk stuudios toimub kaaruspaela valmistamise õpituba ning Teenu stuudios õpituba „Puit kui ehe“.

Neljanda advendi nädalavahetusel (17.–18. detsember) on Antoniuse õues päkapiku otsimise nädal. Lisaks päkapiku otsimisele saab osaleda ka kingijahis ning vaadata lasteetendust „Õnnetu lohe “. Lastele pakutakse võimalust meisterdada ja taaskord kohtuda jõuluvanaga. Viimane võimalus enne jõule on jätta ka oma kiri jõuluvana postkasti. Avatud on talvekohvik.

Jõuluvana kodu on avatud Antoniuse õuel (Lutsu 3/5) järgmiselt:

  • pühapäeval, 27. novembril kell 16–18.
  • laupäeval, 3. detsembril kell 11–14.
  • pühapäeval, 4. detsembril kell 16–18.
  • laupäeval, 10. detsembril kell 11–14.
  • pühapäeval, 11. detsembril kell 16–18. (NB! Antoniuse õue stuudiotel on avatud uste
  • päev kell 12–18)
  • laupäeval, 17. detsembril kell 11–14.
  • pühapäeval, 18. detsembril kell 16–18.