I AM Photographer 2015:Marcus Bell

30. november, 2014

Sündmuse detailid

  • Date:

Asukoht: Tallinn Dome Church, Toom-Kooli 6

Kontaktinfo: +372 6411 502

Bmarcusbell2014profile3kI AM Photographer meeskond valmistub järjekorras kuuendaks Baltic Photo Contest sündmuseks. I AM Photographer Festival 2015 toimub 09-11 aprill 2015 Tallinnas, Eestis. Festival seob üheks tervikuks nii pulma-, portree- kui loodusfoto konkursid. Tegemist on rahvusvahelise festivaliga ja osalema on oodatud fotograafid üle kogu maailma.

Festivali esimesel päeval, 09.04.15, kl 10-17.00 toimub õpituba “Aegumatu fotograafia muutuvas ajas” Marcus Bell.

American Photo Magazine on nimetanud ta üheks kümnest parimast pulmafotograafist maailmas. AIPP on autasustanud teda tiitliga “Grand Master of Photography” (tõlkes fotograafia suurmeister). Marcus Bell  on Austraalia üks kogenenumaid fotograafe ja ka üks nõutumaid. Aga kuidas Brisbane’i väikelinnast pärit fotograaf rahvusvaheliselt nii nõutuks on saanud? Ja kuidas tema äri Studio Impressions on pärast 16 aastat pulmatööstuses endiselt  “kõva sõna”? Kui vastused neile küsimustele Sulle huvi pakuvad, on see töötuba just Sulle.

Töötoast osavõtjad avastavad, et Marcus armastab jagada. Pulmafotograafia on tema kirg ja selles töötoas saab teada miks. Selle ühe kasuliku päeva jooksul demonstreerib Marcus, kuidas  oma pulmafotosid paremaks muuta ning samas annab ta ka praktilisi nõuandeid. Töötoas on võimalik vaadata teda pildistamas, pildistada koos temaga, küsida temalt palju küsimusi ja kuulata teda tähelepanelikult selleks, et õppida:

·       Kuidas jäädvustada tähendusrikkaid pilte, mida kliendid armastavad

·       Kuidas pildistada inimesi, kes ei taha, et neid pildistatakse

·       Kuidas leida see (nähtamatu) valgus

·       Näe seda, mida teised ei näe: Kuidas luua pilte, mida ka teised fotograafid endale tahaksid

·       Peamised vead, mida fotograafid teevad ja kuidas neid vältida

Rohkem infot ja registeerimine SIIN