Põhja- ja Baltimaade festivalide konverents

08. juuli, 2015

Sündmuse detailid


Põhja- ja Baltimaade Festivalide Platvormil (NBFP) on hea meel teatada, et avatud on registreerumine NBFP 2015 aasta konverentsile, mis toimub 29.-30. oktoobril 2015 Stockholmis. Konverentsi eesmärgiks on tuua kokku nii festivalide kunstilisi juhte kui tegevjuhte ja teisi asjatundjaid kõigist kunstide valdkondadest, et vahetada ideid ja parimaid tavasid, luua uusi sidemeid ja arutleda mitmesuguste koostöövõimaluste üle ning külastada ühiselt Stockholmi suurepäraseid kultuurisündmusi.

Avatud kõikide kaunite kunstide, sh etenduskunstide, muusika, kirjanduse ja kujutava kunsti festivalide juhtidele ning teistele kunstide asjatundjatele

Konverentsi kavas sisalduvad mh:

– kõned Põhjala kultuuriilma kesksetelt isikutelt,

– arutelud Põhja-Balti identiteedi olemasolu ning selle võimaluste üle,

– edukate Põhja- ja Baltimaade kultuurikoostöö näidete esitlused,

– avatud arutelud festivalide koostöökogemuste jagamiseks,

– uusi partnereid otsivate projektide esitlused regiooni festivalidelt,

– avalike piirkondlike rahastusvõimaluste tutvustused,

– eelneva registreerumisega tutvustussessioon festivalide.

 

Detailne konverentsi kava avaldatakse peatselt NBFP kodulehel ja Facebooki-lehel. Edasiseks infoks palume jälgida sealseid uuendusi.

 

Konverentsi osalustasu kehtib kahes järgus:

– varase registreeruja soodustus 69 €, registreerudes enne 2015. a. 1. septembrit

– täishind 95 €, registreerudes pärast 2015. a. 1. septembrit

 

Julgustame kõikide kunstivaldkondade asjatundjaid võtma osa esimesest Põhja-Balti regiooni kunstide festivalide konverentsist. Inspireerivad arutelud ja paljud uued kontaktid on garanteeritud!

Vaata lisaks SIIT

Konverentsile registreerumiseks võite ühendust võtta NBFP koordinaatoriga: Gert-Heiko Kütaru,info@nordicbalticfestivals.org. Lisainfoks võite ka helistada telefonil +372 5622 5884.

 

Rohke Eesti-poolse osaluse ootuses,

NBFP töögrupp

NBFP on platvorm Põhja- ja Baltimaade kaunite kunstide festivalidele, mis on loodud kultuurikoostöö edendamiseks terves regioonis ning Põhja-Balti identiteedi uurimiseks läbi kunstide. Lisainfot platvormi kohta võite leida aadressil www.nordicbalticfestivals.org