Tallinna loomeinkubaatori Ringliiklus

20. aprill, 2015

Sündmuse detailid


Ringliiklus on Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite poolt kuuendat aastat korraldatav ärikiirkohting, kus ettevõtjad kohtuvad oma ala parimate ekspertidega Eestist ja välismaalt. Eksperdid jagunevad erinevatesse valdkondadesse, näiteks eksport, turundus/bränding, ettevõtlus/juhtimine, start-up ja loomemajandus/disain.
Kell 11-13 on inspiratsioonikõnelejaks James Whatley, kes juhib Londonis Ogilvy & Matheri reklaamiagentuuris digitaalmeedia osakonda. Tema vastutusalasse kuulub erinevate integreeritud digitaalse, mobiilse ja sotsiaalmeedia strateegiate välja töötamine, alates planeerimisest ja loovjuhtimisest ning lõpetades elluviimisega. Tema argipäevad mööduvad Ogilvy & Matheri meeskonnga luues erinevatele brändidele kampaaniaid, mida armastatakse, jagatakse ning millest alati räägivad miljonid inimesed.
Vabal ajal on James tervislikus sõltuvuses internetist, kõigest kinoga seotust ja ta armastab mängida frisbyt. Rohkem saab temast teada Twitterist @whatleydude või tema blogist whatleydude.com.
Päeva teises pooles jätkame ärikiirkohtingutega ehk 15-minutiliste kohtumistega ettevõtjate ja ekspertide vahel. Osalejatel on võimalik valida paarikümne eksperdi seast välja just need viis, kelle nõu ja abi neil enam vaja on.

Vaata VEEL