JomyBooks läheb Taani loomeettevõtete konkursile

06. november, 2012

jomybooks Loov Eesti viib lasteraamatute loomiseks mõeldud keskkonna JomyBooks ülemaailmsele loomeettevõtete konkursile Creative Business Cup, mis toimub 12.-13. novembril Kopenhaagenis, Taanis.

JomyBooks.com on veebikogukond lastele mõeldud e-raamatu loojatele – raamatu loomise protsessis saavad kaasa lüüa nii professionaalid kui ka algajad, näiteks lapsevanemad või lapsed ise. Jomybooks projekti eesmärk on teha raamatu kirjutamine nii lihtsaks ja odavaks, et inimestel tekiks soov kirjutised ja illustratsioonid sahtlist välja tuua.

Taanis kolmandat aastat toimuval loomeettevõtluse- teemaline konkursil on osalejaid 18 riigist, sh. Malaisiast, Jordaaniast, USAst, Islandilt ja mujalt. Projekte hindab 8-liikmeline zhürii, kelle hulgas on ka Eesti ettevõtja Andrei Korobeinik.

“Meie eesmärk on konkursil oma projekti tutvustada ja tagasisidet saada- loomulikult on meeltes ka võidulootus. Teine eesmärk on leida projektile investor, kes aitaks meie maailmavallutuse plaani kiiremini teostada.

Esimesel aastal üritame Jomybooks.com portaaliga siseneda koduturgudele ja järgmisel aastal laieneda edasi maailmaturule. Lähiajal saame laste raamatute loomise keskkonna valmis ja jääme põnevusega ootama kasutajate tagasisidet,” rääkis Jomybooksi projektijuht Ingmar Vali.

Vaata lisaks: http://www.jomybooks.com/
https://www.facebook.com/jomybooks
http://www.creativebusinesscup.com/

http://www.youtube.com/watch?v=_dsIf0nZAQk