Loome Äri koolituse 7. päev: Elu, loovus ja töö – kuidas asjad tehtud saada

25. mai, 2010

Päev algas eesmärkide seadmise töötoaga – analüüsiti oma hetkeseisu, seati enda brändi eesmärke ja töötati välja visioon. Kui eesmärgid seatud, liiguti edasi selleni, mis protsessid nende saavutamisele kaasa aitavad – projektijuhtimiseni. Üheskoos arutleti kliendiga suhtlemise ja meeskonnatöö sõlmpunkte ning saadi ka mõned lihtsad tööriistad projektijuhtimise paremaks korraldamiseks. Päeva viimaseks teemaks oli ajajuhtimine, mille raames vaadeldi konkreetseid võimalusi, kuidas oma aega paremini planeerida ja neid plaane järgida. Põgusalt puudutati ka üldisemat juhtimise teemat, et saada ülevaadet ettevõtte arengus järgmisele tasandile tõusmisega seonduda võivatest probleemidest ja nende lahendamise viisidest.


Kolmapäeval, 26. mail toimub Loome Äri 8. koolituspäev RAHA, mida viib läbi ÜLLE PIHLAK.

Põhiteadmised finantsjuhtimisest on vajalikud ka loomeettevõtte juhile. Ülle Pihlak selgitab praktiliste ülesannete kaudu rahavoogude juhtimist ja bilansi lugemist, samuti saab selgeks müügihinna määramine lähtudes omahinnast ja konkureerivate toodete hinnast.

Aeg: Kolmapäeval, 26. mail kell 10:00-17:15
Koht: Loomeinkubaator, Veerenni 24C (Baltika Kvartal) III korrus
Koolitajast
: Ülle Pihlak on EBS Ettevõtluskeskuse juhataja, lektor ja kauaaegne ärikonsultant. Ülle Pihlaku juhitavas tudengiettevõtete inkubaatoris on jalad alla saanud mitmed väikefirmad. Äri alustamiseks vajaminevaid teadmisi on ta jaganud juba üle 10 aasta nii EBS-is kui Kunstiakadeemias. Lisaks tudengite koolitamisele on tema nõuandeid avaldatud ka Äripäeva Ettevõtja Käsiraamatus. Oma kõige tugevamaks küljeks peab Ülle just finantsidega seonduvat, mistõttu ka Andro Kullerkupu raamatusse “Äriplaan” kirjutas finantse puudutava osa tema.

NB! Võimalik on osaleda LOOME ÄRI koolitusel üksikute moodulite kaupa. Ühe päeva hind 595 krooni + km.
Info ja registreerumine: mob 513 5447 (Liivi Kumari),
liivi@esa.ee

Vaata lisaks http://www.esa.ee/loomeari

Koolituse korraldajad: ESA Loomeinkubaator, Eesti Disainikeskus, BDA Consulting

 

 

Juta Teller
Turundusjuht
Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA)
mob 516 4119
tel 604 0603
skype: juta.teller
juta@esa.ee / www.esa.ee