Loomeinkubaatori moeloojate näitusmüük LoomeMood Baltika Kvartalis

14. mai, 2010

Laupäeval on põhjust seada sammud Baltika Kvartalisse, kus toimub kevadine Edevuse Laat ning kell 13.00 avatakse Moetänaval kaasahaarava performance’iga Loomeinkubaatori moedisainerite kollektsioonide näitusmüük LoomeMood.

Loomeinkubaatori moedisainerid on kohal, et igaüks luua mannekeeni selga moodne rõivaese otse kõigi huviliste silme all. Lisaks jagavad disainerid hea meelega muljeid nii moekunstist kui ettevõtlusest.

Lilli Jahilo visandab kõikidele soovijatele unikaalseid rõivaesemeid ning Kalle Aasamäe näitab, kuidas igavast T-särgist teha loetud minutitega moekas T-särk. Muuhulgas kasutab Kalle rõivaste ümberdisainimisel ajakirjade glamuurseid fotosid!

Moetänaval jõuavad müügile Kalle Aasamäe, Lilli Jahilo, Xenia Joosti, Mariana Kolesniku ja Erkki Engso looming. Lisaks Donkey Hot (Kerli Ilves ja Kadri-Maria Mitt) unikaalesemed, Uma Design (Kertu Pöör) eesti ja soome-ugri rahvuslike mõjutustega tooted ning GreenEst (Tiina Reesen ja Inge Puhu) ökosõbralikud rõivad.

Loomeinkubaatori moedisainerite looming jääb müügile 21. juunini.

Kevadisel Edevuse Laadal kell 10-17 otsivad tuntud ja vähem tuntud inimesed uut omanikku oma brändirõivastele, jalanõudele ja aksessuaaridele. Müügile jõuavad nii meeste-, naiste- kui lasteesemed. Lisaks jõuavad laupäeval Moetänavale müüki Ivo Nikkolo showkollektsioonide unikaalesemed ning liftifuajees on avatud HULA moefotode näitus.

Lisainfo:

 

Juta Teller
Turundusjuht
Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA)
mob 516 4119
tel 604 0603
skype: juta.teller
juta@esa.ee / www.esa.ee