Loov Eesti kutsub: Marc Sandsi loeng kultuuritoodete turundamisest

02. mai, 2011

Neljapäeval, 12. mail toimub nii Tallinnas kui ka Viljandis avalik loeng kultuuritoodete ja  -teenuste ning organisatsioonide nähtavaks tegemisest ning edukast turundamisest. Lektoriks on Marc Sands, endine Guardiani ning praegune Tate Gallery turundusjuht.

Sands jutustab kunstimaailma raputanud „Gauguin: Maker of Myth“ näituse korraldamisest Tate Gallery’s. Vapustavalt haarav lugu räägib, missuguste pingutustega loodi kõiki Gauguini tippteoseid koondanud näitus, mida on ka kutsutud kultuuri „tour de force’iks“.

Briti Nõukogu toetusel annab Sands kaks tasuta loengut huvilistele Tallinnas ja Pärnus. Kultuuritoodete ning -teenuste turundamise kogemusest on Eestil kindlasti õppida, seega soovitab Loov Eesti võimalust kindlasti kasutada.

Marc Sands esineb ka 12.-13. mail toimuval konverentsil „Lugude ajastu.“, kuhu on seekord koondatud Pärnu Turunduskonverents 2011, Pärnu Teeninduskonverents 2011 kui ka Pärnu Müügikonverents 2011.

Marc Sandsil on üle 8-aasta tegutsenud reklaamivaldkonnas ning 9 edukat aastat ajalehe the Guardiani turundusega tegeledes. Alates 2009.a. oktoobrist  on ta vastutav Tate’i meediastrateegia ja  brändi arendamise eest, kaasaarvatud sotsiaal- ja elektrooniline meedia.

Loengud toimuvad:
12. mail, neljapäeval, kell 10-11.15 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias aadressil Rävala pst 16, Orelisaalis. Eelregistreerimine vajalik e-mailile: kristinakb@ema.edu.ee. KOHAD TÄIS!

12. mail, neljapäeval, kell 14.00-15.15 Viljandi Kultuuriakadeemia ruumis 105. Eelregistreerimine ei ole vajalik.