Mektory ärimudelite konkurss

19. september, 2012

Mektory-logoAlanud on võimas ülikoolideülene konkurss tudengitiimidele, mille eestvedajaks on TTÜ innovatsioonikeskus MEKTORY!

Ärimudelite konkurss 2012 on TTÜ MEKTORY innovatsioonikeskuse eestvedamisel korraldatav ülikoolideülene võistlus tudengitiimidele. Soovime kaasata üliõpilasi kõikidest ülikoolidest ja valdkondadest, eelduseks idee või oskuse olemasolu ja tahe ennast ettevõtjana realiseerida. Konkursi raames luuakse interdistsiplinaarseid startup meeskondi, et jõuda ideest toimiva prototüübini. Võistluse eesmärgiks on õpetada, juhendada, motiveerida ja tunnustada tudengeid, kes mõtlevad välja loova äriidee ja arendavad selle ärimudeliks. Lisaks õppeainetele on konkursil osalejatele avatud täiendavad workshop’id ja mentorprogramm.

Konkursist osavõtuks tuleb tiimidel registreeruda alates 17.septembrist www.ttu.ee/mektory või www.facebook.com/mektory

Parima kolme hulka pääsenud tiimid saavad jaanuaris 2013 tasuta osaleda European Innovation Academy programmis; lisaks auhindu konkursi toetajatelt ja kohtumised edukate ettevõtjatega. Võidutiim saab väärika temaatilise õppereisi Silicon Valley’sse, USAs!