Millist näitust Sina külastaksid?

06. mai, 2010
Eesti Rahva Muuseum kogus aasta alguses näituseideid ning kokku sai neid täpselt 33. Nüüd ootavad need 33 „Oma Näituse“ ideed kõigi hääli ja mitte niisama – avalikul hääletusel selgub, millised näitused selle aasta septembris ja järgmise aasta märtsis muuseumis avatakse.
“Oma Näitus” annab esmakordselt Eestis kogu näitusetegemise tavakülastaja kätesse – inimesed saatsid oma näituseideed, avalikkus hääletab ning ideed saatnud (ja võitnud) inimesed viivad näitused koos Eesti Rahva Muuseumi asjatundjate abiga ellu.

Otsusta, millist näitust Sa näha tahad! Selleks tutvu näituseideedega ning anna oma hinnang. Seda saad teha külastades veebilehte: http://www.erm.ee/naituseidee või väljapanekut Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja fuajees (Kuperjanovi 9, Tartu).

Hääletamine on avatud 14. maini! Võitjad selguvad 15. mai Muuseumiööl (http://www.erm.ee/?lang=EST&node=1486&parent=1319).

“Oma Näitus” on osa Eesti Teadusfondi poolt rahastavast rahvusvahelisest teadusprojektist (ETF8006), mis tegeleb muuseumikommunikatsiooniga 21. sajandi Eesti ühiskonnas ja kus osalevad Eesti Rahva Muuseumi ning Tartu Ülikooli teadurid ning üliõpilased.

Lisainfo: www.erm.ee/naituseidee