Taevalik lastetoa sisustus on maandunud

20. mai, 2019

Oled otsinud oma lapse toa sisustamiseks midagi erilist? Jänkud, printsessid ja kiisud on juba kõikjal? Wings by Palms Art pakub südantsoojendavat inglitiibadest inspireeritud lastetoa sisustust, et aidata Sinu väikesel kallikesel õnnelikke lapsepõlvemälestusi luua. Oleme maandunud, et läbi uue ainulaadse sistustuse muuta maailma imelisemaks!

Wings by Palms Art tooted on disainitud ja valmistatud Eestis kõrgeima kvaliteediga kasevineerist, männipuidust ja puitkiudplaadist. Viimistluseks Põhjamaade ökomärgisega lapsesõbralikud värvid. Tugevust ja vastupidavust on testitud kõrgetasemelises TalTech laboris.

Taevalikku lastetuba aitavad hetkel sisustada meie tootevaliku esimesed tooted Ingellik tool, laud, Ingellik minikapp ja Taevalik pilveriiul. Mitmed tooted on arendamisel ja inspireerivat sisustust saabub veel!

“See inglite poolt tiivustatud idee on materialiseerunud, et aidata kõigil taasluua usku imedesse ja pidada meeles: iga hetk on imeline. Lapsed on meile kingituseks ja nemad saavad näidata, kuidas olla õnnelik siin ja praegu. Me ei soovi muutuda tõsisteks täiskasvanuteks, vaid õpime uuesti pisikeste laste kombel maailma uuriva pilguga vaatama,” räägib entusiastlikult suure visiooniga Palms Art Group OÜ juhatuse liige Karin Palm.

Inglitiibadega tool valmistab Sinu väikesele tüdrukutirtsule suurt rõõmu, justkui ta ongi sellel toolil istudes ingel. Ta usub imedesse ja saab kõigega hakkama! Inglitiivad tekitavad kaitstuse tunde ja on seetõttu lapsele suurema turvatunde loomisel lisandväärtust andvad elemendid. Heldinud on Sinu süda, kui Sa peatud hetkeks, et imetleda oma kallikest, kes õndsal moel sellel toolil istub ning unikaalseid meistriteoseid loob.

Palms Art Group OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle 2018. aasta lõpus loodud kaubamärk Wings by Palms Art disainib ja müüb lastetoa sisustust ning aksessuaare.  Nüüdseks on valminud esimene osa kollektsioonist ja alates maist 2019 on ettevõte valmis täitma suuremaid tellimusi. Palms Art Group OÜ on osaline 8-kuulises Loov Eesti inkubatsiooniprogrammis PESA. Wings by Palms Art soovib kõigile jagada usku imedesse, et hallist argipäevast saaks elu täis värve ja loovust. Inglitiibadega mööbel on kodus tervele perele inspiratsiooniks.

Leia meie tooted Tallinnas:

  • Balti Jaama kohvikust So Brooklyn
  • Sweetheart mängu- ja peostuudiost

ning osta e-poodidest www.palmsart.com ja superkuu.ee

Hea meelega vastan lisaküsimustele ja jagan kogemusi, mida sellel huvitavalt teekonnal olen teada saanud ja kuidas alustasin oma koduõues ise tikksaega esimest tooli prototüüpi tehes.