TeamLab 2015 @Tartu

Esimene TeamLab toimus 17. ja 18. oktoobril 2015 Tartus.

Selleaastast TeamLabi modereeris Harald Lepisk. Harald Lepisk on inspiratsioonikoolitaja, videograaf ja ettevõtja. Hariduselt ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister, hingelt kirglik inimloovuse avastaja. Koolitajana inspireerinud inimesi 9 aastat 12-s riigis, sealhulgas ka ettevõtlikkusprogrammi ENTRUM päevajuhi ja koolitajana. Harald on ka Inspiratsioon.ee, Lugudevestja ja Kireleidja rakenduse looja.

Meeskondadele andsid kahe päeva jooksul nõu oma ala parimad. Disaini valdkonnas nõustasid osalejaid Kadi Kreis, Maria Lang ja Anne Rudanovski (Tartu Kunstikool), inseneeria valdkonnas abistas Alvo Aabloo ning ettevõtlusteavet jagas Juta Kuhlberg (Tartu Loomemajanduskeskus) ja Maarja Pehk (BuildIt).

Ärimudeli loomist juhendas Neitsijärve Loovusaida looja Indrek Maripuu, kelle põhifookus konsultandi ja koolitajana on strateegiline planeerimine, äriloovuse ja ärimudeli arendus. Ta on viimase 10 aasta jooksul nõustanud ja koolitanud enam kui 200 ettevõtte võtmeisikuid. Loovusait on koolitus- ja konsultatsioonibüroo, mis on keskendunud mõttemustrite murdmisele – nad aitavad meeskondadel süsteemselt defineerida uusi lahendusi vajavaid olukordi, leida uusi ideid ning neid arendada, analüüsida ja “maha müüa”.