TeamLabil saab nõu parimatelt disainimentoritelt

30. oktoober, 2012

valeriagryadaSel nädalavahetusel toimuval tootearendusele pühendatud üritusel TeamLab nõustavad meeskondi silmapaistvad disainimentorid Gianpaolo Fusari Suurbritanniast, Valeria Gryada Aalto Ülikoolist Helsingis ja Veiko Liis Eesti ettevõttest Taikonaut.

Disainer Gianpaolo Fusari erialaks on inimestele keskendunud disain. Täna töötab ta keskuses The Royal College of Art Helen Hamlyn Centre for Design, mis tegeleb inimestele keskendunud disaini uuringutega Londoni Royal College of Arts’is. Sealne valdkondadeülene disaineritest, inseneridest, arhitektidest, antropoloogidest ning kommunikatsiooniekspertidest koosnev meeskond viib läbi disainiteemalisi uuringuid ja projekte. Lisaks kuulub Gianpaolo koos sarnase mõtteviisiga disainerite ja inseneridega rahvusvahelisse disainkollektiivi BREAD http://www.bread.uk.com/, mis ühendab kõrgtehnoloogia ja disaini alates tavatoodetest lõpetades erilahendustega.

Valeria Gryada on Peterburis sündinud sisearhitekt, kes on täna pesitseb Helsinkis ning töötab Aalto Ülikoolis Learning Hub projekti kallal. Valeria tugevusteks on konteptsiooni kujundamine, projektijuhtimine ja meeskondade juhendamine. Valerial on magistrikraad nii Aalto- kui St. Peterburgi riiklikust ülikoolist disaini erialal.  Vabal ajal meeldib talle joosta, valmistada kulinaarseid elamusi, koguda vanu kellasid… ja ta on maailma kõige aeglasem sööja.

Veiko Liis Eesti edukast disainibüroost Taikonaut on tootedisaini-alase haridusega disainer, kellel on täna juba 10-aastane  töökogemus. Muuhulgas on Taikonaut pälvinud BRUNO auhinna kõigile tuttava voldikkannu “Foldy” eest, samuti on meeskond disaininud käepärase TaxiPal´i rakenduse, mille abil üle maailma taksosid saab tellida.

Registreerida saad juba TÄNA siin. Registreerimine lõpeb kolmapäeva südaöösel.

Rahvusvahelist TeamLabi tootearendus- ja ärimudeli nädalalõppu korraldavad Loov Eesti,Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, innovatsioonikeskus MeKTory, Garage 48 ja Eesti Kunstiakadeemia.

Vaata ajakava ja lisainfot SIIT