TTÜ alustas esmakordselt avalduste vastuvõtmist loomemajanduse koolitusprogrammi

05. mai, 2011

altTTÜ Majandusteaduskonna Koolituskeskus võtab sel aastal esmakordselt spetsiaalselt loomemajanduse ettevõtjatele loodud koolitusprogrammi kuni 15 osalejat.

Kahest moodulist koosnev koolitusprogramm on mõeldud loomemajanduse valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele, kes soovivad oma äri kasvatada, ütles koolituskeskuse juhataja Alissa Vassilkova. „Eesmärk on anda ettevõtte kasvamise osas lisateadmisi ning analüüsida osalevate ettevõtete näitel mitmesuguseid kasvuvõimalusi,“ lisas Alissa Vassilkova.

 

Programm on osalejatele tasuta, eeldusel, et programm läbitakse täies mahus. Programmi rahastab Euroopa Regionaalarengu fond Central Baltic Interreg IV A Programm 2007-2013 CREAENT projekti raames. Programm käsitleb müügioskusi, rahvusvahelist turundust, teadmisi võrgustiku loomisest, strateegilist juhtimist ja eksporti, rahvusvahelisi autoriõigusi ning liidrioskusi.

 

Loomemajanduse  koolitusprogrammis jagavad teadmisi kõik valdkonna eksperdid Eestist: endine EASi juht ja Eesti Tehnoloogiaagentuuri peadirektor, jätkuvalt Eesti Innovatsioonikomitee juht Alar Kolk, Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi direktor Erik Terk, USA-st pärit rahvusvahelise taustaga jurist ja konsultant William H. Piper, Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja teenuste osakonna projektijuht Marju Naar, TTÜ õppejõud Rein Riisalu ja Anu Leppiman, ning koolitusfirma SELF juhatuse liige Karin Hango. Praktikutena on kaasatud programmi kunstnik Navitrolla, Ivo Nikkolo brändijuht Kaja Milder ja Tallinn Music Week’i peakorraldaja Helen Sildna. Programmi modereerib koolitajana tuntust kogunud Indrek Maripuu.

 

Programmi saab kandideerida kuni 23.maini.

 

Lisainfo ja registreerimine:

Triin Ploompuu
Projektijuht-konsultant
TTÜ Majandusteaduskonna Koolituskeskus
E-mail: triin@majanduskoolituskeskus.ee
Tel: 620 3949
Koduleht: http://www.ttu.ee/majandusteaduskonna-koolituskeskus