„Welcome Challenge“ Gruusias kutsub ka Eesti turismiettevõtjaid osalema

15. juuni, 2018

24.-26 oktoobrini toimuva „Global Forum for Hospitality and Travel Industry Innovations“ korraldaja on seekord Gruusia ja Loov Eesti partner Creative Business Cup Georgia. Foorum ootab ka Eesti ettevõtjaid osalema. Foorumi raames peetakse ka start-upide võistlus “Welcome Challenge”

Peaministri esimene asepeaminister Dimitri Kumsishvili koos Gruusia majanduse ja säästva arengu ministri ning “Welcome Challenge“ korraldajatega tõid esile Gruusia  trendi  kasvava turismisihtkohana. Gruusia nimetati foorumi  võõrustajariigiks, sest riik on üks külastatavamaid turismisihtkohti ja sissetulevate külastajate arv kasvab kiiresti. Ülemaailmne foorum kutsub kokku uuenduslikke alustavad ettevõtted, juhtivad eksperdid, suured rahvusvahelised ettevõtted ja finantsettevõtted.

 

Foorumi eesmärk on anda 25-30 ettevõtjale võimalus osaleda innovaatilises võistluses turismitööstuse valdkonnas. Rahvusvaheline žürii selgitab välja võitjad, kellel on võimalus saada toetusi kuni 15 000 euro ulatuses ja sõlmida lepingud potentsiaalsete investoritega. Foorum toimib ka huvitatud poolte võrgustikuna, et kohtuda investoritega ja määratleda koostöövaldkonnad ning korraldada konverents, kus rõhutatakse innovatsiooni, hariduse ja teiste turismiga seonduvate sektorite tähtsust.

 

Enne rahvusvahelist foorumit korraldatakse Zugdidis ja Anaklias BootCamp, kus valitakse välja start-upid, kes saavad osaleda ülemaailmsel foorumil ja konkursil. Ülemaailmne foorum toob riigi majanduse jaoks kaasa mitmesuguseid eeliseid, laiendab turismivõimalusi ja pakub turismimajanduse arendamiseks  märkimisväärseid võimalusi.

KANDIDEERI SIIN