TeamUp! tootearenduspäev teeb ühe päevaga ideest reaalsuse

17. november, 2011

altKauaoodatud 2. TeamUp! tootearenduspäev toimub laupäeval, 3 detsembril kell 10.00 TTÜ Tudengimajas. Vaata peeglisse ja pane valmis oma idee, disainivaim, turundusideed või tehniline taip. Rakendust saavad kõik!


Read More

Team-Up! korraldajad on Loov Eesti ja Startup Garage koos heade partneritega TTÜ ja EKA-ga. Ootame Sind kohale, kui oled tootearendaja, insener, disainer, turundaja, tudeerid materjaliteadust või oled hoopis see inimene, kelle peas pidevalt uued ideed ringlevad ning oma õiget aega ootavad. Rõhutame, et tegu on justnimelt tootearenduspäevaga- teenused ja appid seekord teemaks ei tule.

Kui oled idee autor, valmista ette 2-minuti pikkune ettekanne oma idee tutvustamiseks. Kõikidest kohalviibijatest moodustatakse kohapeal meeskonnad, kes päeva jooksul idee kallal töötavad. Kõiges on tiimidele abiks kogenud mentorid, kes hea meelega kogemusi ja teadmisi teiega jagavad.

Mentoritena aitavad meeskondi teiste seas tuntud tootedisainerid Tõnis Vellamaa (Seos Valgustus) ja Sven Sõrmus (Iseasi), äriarenduse nõu pakuvad Tehnopoli ärimentorid Raido Pikkar ja Kati Nikopensius. Nõu saab küsida ka inseneeria valdkonnas Karl Venelt (TTÜ).

Õhtuks valib meie mentorzhürii välja võidutöö, kes saavad Loov Eesti toel tooteideed edasi arendada. Ka on võidutiimile tagatud edasine mentortugi ning ettevõtlusnõu. 

Tule veeda üks mõnus ja kasulik päev koos uute tuttavate ja säravate ideedega! 

REGISTREERIN OTSEKOHE ÄRA

Ajakava*
10.00 Kogunemine ja avakõne
10.30 Ideede presenteerimised
11.30 Meeskondade komplekteerimine avatud ruumi põhimõttel
12.00 Töö algus
18.00 Oma töö tulemuste esitlemine mentoritele
19.00 Otsus parimate tulemuste osas
19.30 Afterparty ja networking
22.00 Vabatahtlik lõpetamine ja linna minek

TTÜ Tudengimaja asub Ehitajate tee 5.
Eelmisest üritusest vaata klippi AK uudistes. Väikest kokkuvõtet loe Loov Eestist.

Lisainfo helen@looveesti.ee

Loe ka: Esimese TeamUp! võidutöö hakkab varsti tuult mõõtma

*Korraldajal on õigus teha ajakavas vajadusel muudatusi