TeamLab Startup Weekend

14. veebruar, 2011

 

Kas sul on suurepärane tooteidee, mille teoks tegemiseks endal oskust ja vahendeid napib?

TeamLab on Sulle, kui

  • – sul on tooteidee
  • – oskad asju ilusaks ja mugavaks disainida
  • – sul on tehnilist taipu (iga valdkonna insenerid oodatud!)
  • – oskad progeda
  • – tead üht-teid turundusest
  • – omad teadmisi ärijuhtimisest ja finantseerimisest

Meeskondi nõustavad kahe päeva jooksul oma ala parimad mentorid.

Jälgi: https://www.facebook.com/teamlabestonia

Järgmine TeamLab toimub 17.-18. oktoobril 2015 Tartus.

Kagu-Eesti ettevõtja: REGISTREERU SIIN

Ettevõtja, spetsialist mujalt ja tudeng: REGISTREERU SIIN

Miks TeamLab?

Sa ei saa kunagi teada, kas su ideel on potentsiaali, kui Sa ei proovi. Samuti ei saa mõttest asja, kui Sa ei leia sobivaid meeskonnakaaslasi, kellel on vajaminevad oskused toote teoks tegemiseks. TeamLab on täna üks parimaid võimalusi oma mõte professionaalide abiga proovile panna. Ja kui seekord tuleb välja, et idee ei kanna – ka see on samm edasi. Kogemus näitab, et kokku saavad fantastilised meeskonnad – täna võõrastest saavad homme Sinu sõbrad ja äripartnerid.

TeamLabil osalenud projektid on edukalt osalenud Ajujahi konkursil, saanud rahastust Prototronist ning jätkanud äri arendamist Loov Eesti tootearendusprogrammis PESA või Tallinna Ettevõtlusinkubaatoris.
Mõned parimad projektid:
Lu-Lu 
JoMi Interactive
Pesa laste pesutool

TeamLab võiduprojektid

Kolmas TeamUp! eristus varasematest sellega, et võidu viis koju kassiliiv Lu-Lu, mille kontseptsioon oli juba paigas ning tootearendus käimas. Toode on suunatud eksklusiivsust otsivale sihtgrupile, eristudes nii disaini kui pakenduse poolest olemasolevatest. Tootearendus ning tootmisprotsess on Eestist.
Teine TeamUp tõi heade ideedega noored kokku 3.12.2011, kui esikoha pani kinni tervise reaalajas jälgimise süsteem.
Esimene TeamUp! 19.03.2011 Võitjaks osutus tuulemõõtja nutitelefonile, loe: Esimese TeamUp! võidutöö hakkab varsti tuult mõõtma

Täname: tootedisainerid Tõnis Vellamaa (Seos Valgustus), Sven Sõrmus (Iseasi), James York (Fits.me), Tehnopoli ärimentorid Raido Pikkar, Kati Nikopensius; ESA Ettevõtlusinkubaatorite nõustajad Mart Brauer, Urmas Reikop ja Peeter Mõistlik;Tõnis Liivamägi (LCDF), tööstusdisainer Pent Talvet, tootedisainer Pavel Sidorenko, Priit Salumaa(MobileMonday Estonia), Janno Siimar (Velvet), Andri Laidre, (tootearendusettevõte Flydog), Gianpaolo Fusari (Suurbritannia), Valeria Gryada (Aalto Ülikool, Helsinki), Veiko Liis (Taikonaut), Martin Villig (Garage48), Juri Nosach, (TTÜ Innovatsioonikeskus), Eero Loonurm (SA Archimedes),  Kärt Ojavee (Ko!), Peter Tapio (Aalto Design Factory)

TeamLab FACEBOOKIS

Meediakajastused

Vaata: TeamUp! AK uudistes 19.03.2011
TeamUp! Kanal2 Reporteris 03.12.2011
Tootearenduspäev TeamUp! ideed sahtlist maailma! Reporter 31.03.2012

Ürituse korraldamist toetab EAS Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.