WORTH kutsub disainereid rahvusvahelisele koostööle

22. november, 2021
Loovus koostöös tehnoloogiaga – WORTH kuulutas välja taotlusvooru osalemiseks rahvusvahelise koostöö programmis.
 
Välja valitud osalejad saavad 60 000 euro väärtuses inkubatsiooni, mille hulka kuulub 10 000-20 000 eurot seemneraha, osalemine kahel rahvusvahelisel disainisündmusel, tutvustus meedias ja sotsiaalmeedias, mentorprogramm, osalemine võrgustikuüritustel ning hulganisti kõrgetasemelisi professionaalseid kontakte.
 
Tähtaeg 2. veebruar 2022
 
WORTH on pühendunud moe- ja elustiilitööstuse uuenduslike ideede toetamisele, sealhulgas tekstiili, jalatsite, nahast ja karusnahast toodete, mööbli ja sisustustoodete, ehete ja aksessuaaride loomisel.
WORTH pakub disaineritele, väikestele ja keskmise suurusega tootjatele, käsitöömeistritele ja tehnoloogiaettevõtetele platvormi loominguliste kontseptsioonide väljatöötamiseks ning võimalusi rahvusvaheliseks koostööks.
Euroopa Liidu toel pakub WORTH osalejatele rahastust, rätsepatööna valminud juhendamisprogrammi, turu positsioneerimist, võrgustumist, professionaalseid sidemeid ja võimalusi oma tooteid rahvusvahelistel turgudel tutvustada.
WORTH eesmärk on toetada disainist juhitud innovaatilisi ideid, mille lisaväärtus peitub selgelt disainilahendustes, milles on kasutatud uuenduslikke tehnikaid või tehnoloogiaid.
 
 
Eestist on programmis osalenud Kristi Kuusk. Loe lähemalt
 
WORTH programmi rahastab COSME