FUNDWISE

Fundwise on Eesti ja Baltikumi esimene osaluspõhine ühisrahastusplatvorm, mis on mõeldud ettevõtjatele ja investoritele. Platvormi käivitajateks on Eesti esimese, loominguliste ideede toetamiseks loodud, ühisrahastusplatvormi Hooandja tegijad.

Kriteeriumid:

Kirjuta meile oma ettevõttest ja raha kaasamise soovist info@fundwise.me – saad tagasiside projektile 48h jooksul. Tutvu samal ajal ka tingimustega kampaania loomiseks.

Kui oleme koostöös mõlemapoolselt kokku leppinud sisesta Fundwise’i keskkonda oma kampaania materjalid: ettevõtte tutvustus, kampaania tutvustus ja video, vajalikud dokumendid (äriplaan, rahavoogude prognoos, majandusaasta aruanne jms) ja nõutud lepingud ning raha kaasamise soov (finantsandmed).

Kutsu kokku osanike koosolek ja võta vastu otsus suurendada osakapitali Fundwise’i kampaania raames uutele võimalikele investoritele ning kui vaja muuda ka põhikirja Fundwise’i reeglitele vastavaks.

Korralda kampaania ajaks eritigimustega konto avamine Swedbankis. Küsi meie käest selleks vajalikku kontakti.
Kui sul seda veel pole, siis koosta sinu ettevõttele sobilik osanikevaheline leping ja lae digiallkirjastatud leping üles kampaania materjalide alla.

Kui su ettevõtte osad ei ole veel registreeritud EVK-s, siis registreeri need seal (vaja läheb kõikide osanike väärtpaberikonto numbreid).
Kui kampaania materjalid on lõplikud ja lihvitud, saada oma kampaania Fundwise’i meeskonnale üle vaatamiseks – seda saad teha vastavale nupule klikkides.

Vaatame sinu projekti üle ja anname tagasisidet täienduste tegemiseks. Küsimuste puudumisel muudame sinu kampaania avaldamist võimaldavaks. Seejärel saad ise valida, millal täpselt kampaania avaldad.
Kampaania kestuseks on üldjuhul 30-60 päeva.

Kui sinu kampaania on saanud avalikuks, alusta aktiivse turundus- ja kommunikatsioonitegevusega, et tõmmata kampaaniale tähelepanu. Ole loov ja julge, kasuta kõikvõimalikke ja võimatuid kanaleid, et oma ettevõttele ja kampaaniale tähelepanu tõmmata. Räägi oma sõprade, tuttavate, fännide ja olemasolevate klientidega, püüa meedia tähelepanu, kasuta nutikalt sisuturunduse võimalusi jpm. Võimenda omakorda Fundwise’i turundustegevusi jagades näiteks sotsiaalvõrgustikes meie postitusi.

Kui kampaania on edukas, tuleb sul kutsuda kokku uus osanike koosolek ja kinnitada uute investorite nimekiri, teha taotlus EVK-le osakapitali suurendamise sissekandmiseks ning seejärel avaldus äriregistrile osakapitali suurendamise registreerimiseks. Alles uute osanike ilmumisel osanike nimekirja saad kätte kampaania kaudu kogutud investeeringu.
Saadame sulle oma teenuse kohta arve vastavalt hinnakirjale.

Kui kampaania mingil põhjusel ebaõnnestub, kantakse raha investoritele tagasi ja kampaania arhiveeritakse. Ebaeduka kampaania korral võid soovi korral alustada uue loomisega.

Kui sinu kampaania oli edukas, saad investeeringute kaasamiseks uue kampaania algatada kasvõi kohe eeldusel, et 12 kuu jooksul avalikult kaasatavate investeeringute kogusumma jääb alla 2,5 miljoni euro.

Võta meiega ühendust:

https://fundwise.me/kampaania

https://fundwise.me/et/ettevotjale